Drób:

Brojlery

 

W naszej ofercie posiadamy szereg produktów o zróżnicowanej koncentracji do produkcji mieszanek paszowych dla brojlerów kurzych. Taka różnorodność pozwala nam dopasować się do potrzeb każdego hodowcy.

Nasze produkty są tworzone i ciągle doskonalone w oparciu o najnowsze trendy i wymagania żywieniowe stawiane naszej branży. Doskonale rozumiemy jak ważna jest rola aminokwasów, witamin makro i mikroelementów.

Nasi doradcy specjalnie dla państwa ułożą recepturę mieszanki paszowej zgodną z cyklem życia brojlerów tak aby uzyskać maksymalne przyrosty masy ciała. Jednocześnie na uwadze mamy dobro ptaków, ich kondycję oraz zdrowotność.

W swojej ofercie posiadamy też surowce do produkcji mieszanek dla brojlerów kurzych we własnym gospodarstwie, możemy pośredniczyć w zakupie zbóż.  Dlatego jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdego hodowcę kompleksowo.

Nioski

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dla kur niosek.

Posiadamy mieszanki paszowe uzupełniające o różnej koncentracji dla kur niosek towarowych jak również niosek reprodukcyjnych

Nasze produkty tworzone są w oparciu o wymagania żywieniowe oraz wiek kur.

Dobierając odpowiednią linię żywienia dbamy też o zdrowie i kondycję niosek.

Wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone surowce gwarantują satysfakcję  naszych klientów

W swojej ofercie posiadamy też surowce do produkcji mieszanek dla brojlerów kurzych we własnym gospodarstwie, możemy pośredniczyć w zakupie zbóż.  Dlatego jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdego hodowcę kompleksowo.

Gęsi

 

Dla producentów gęsi możemy zaoferować mieszanki paszowe pełnoporcjowe, ale przede wszystkim specjalizujemy od wielu lat się w mieszankach paszowych uzupełniających o różnej koncentracji do przyrządzenia pasz we własnym gospodarstwie

Specyfika tuczu gęsi charakteryzuje się bardzo różnorodnymi sposobami chowu w poszczególnych gospodarstwach. Posiadając duże wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego hodowcy.

W swojej ofercie posiadamy też surowce do produkcji mieszanek dla  gęsi we własnym gospodarstwie takie jak śruta sojowa, śruta rzepakowa, śruta słonecznikowa, olej, kreda, fosforan i inne.  Oferujemy również w korzystnych cenach preparaty witaminowe, mineralne oraz mineralno- witaminowe stosowane przez każdego hodowce gęsi. Możemy pośredniczyć w zakupie zbóż.   Jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdego hodowcę kompleksowo.