Trzoda chlewna:

Razem z naszymi klientami poprzez dobór odpowiednich komponentów paszowych dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników i  produkcji wysokiej jakości wieprzowiny.

Żywienie  stanowi  kluczowy czynnik, dlatego też oferowane przez nas produkty są odpowiednio dobierane i bilansowane. Naszym celem jest nie tylko wynik produkcyjny ale także utrzymanie zwierząt w dobrej, zdrowej  kondycji.

W naszej ofercie posiadamy zarówno pasze pełnoporcjowe (głównie dla młodszych zwierząt) jak i mieszanki paszowe uzupełniające o koncentracji od 2 do 40%. Możemy przygotować również oferty specjalne dla klientów według ich oczekiwań i potrzeb dopasowane do danej fermy.

Lochy

 

Dla loch posiadamy bogatą ofertę którą indywidualnie dopasowujemy do potrzeb danej fermy.

  • Linia Max produkowana w Niemczech I w Polsce
  • Linia produktów firmy Primary Diets
  • Linia koncentratów dla loch

Odpowiednio zbilansowane składniki pokarmowe,  stanowią idealne uzupełnienie do skomponowania mieszanki paszowej, którą nasi fachowcy ułożą specjalnie dla Państwa.

Żywienie loch jest dość zróżnicowane i ma duży wpływa na wyniki produkcyjne  dlatego też swoją uwagę skupiamy na odpowiednim profilu aminokwasowym oraz na doborze witamin, mikro i makroelementów.

W naszej ofercie posiadamy również surowce niezbędne do skomponowania odpowiedniej mieszanki paszowej:

EP 100- Produkt oparty na bazie fermentowanej śruty rzepakowej zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego, kwas mlekowy oraz dodatki enzymów. Znacząco obniża problemy związane z działaniem patogenów z grupy Salmonella, Coli oraz Lawsonia

EP 200- Produkt oparty na bazie fermentowanej śruty sojowej oraz białka ziemniaczanego zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego, kwas mlekowy oraz dodatek enzymów. Znacząco obniża poziom substacji antyżywieniowych wraz z inhibitorami trypsyny.

Arbocel- naturalny koncentrat włókna surowego 70% dla loch. Znacznie poprawia wykorzystanie paszy, zwiększa uczucie sytości.

Toxitec- skutecznie zapobiega wchłananiu mykotoksyn i umożliwia ich szybkie wydalenie

Zakwaszacz- obniża Ph w przewodzie pokarmowym, zapobiega namnażaniu się bakterii jak również świetnie konserwuje paszę

Prosięta

 

W naszej ofercie posiadamy:

  • Linia Max produkowana w Niemczech i w Polsce
  • Linia produktów firmy Primary Diets
  • Linia koncentratów dla prosiąt

Prestartery firmy Primary Diets są produkowane  zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce.  Specjalnie do tego przeznaczona fabryka produkuje tylko pasze typu prestarter i starter. Pozwala to Primary Diets używać do ich produkcji unikalnych surowców.

W ofercie posiadamy wiele linii prestarterów tak aby sprostać wymaganiom każdej nawet najbardziej wymagającej fermy. Nasi specjaliści ułożą dla Państwa specjalny program żywienia prosiąt, tak aby razem uzyskać jak najlepsze wyniki produkcyjne.

 

SYSTEM ODPAJANIA PROSIĄT PUMPandGROW

Danmilk jest to substytut mleka matki wzbogacony o dodatkowe witaminy, minerały i aminokwasy. Składa się on wyłącznie z produktów mlecznych wysokiej jakości stosowanych również w żywieniu niemowląt oraz dobrze rozpuszczalnego i wchłanianego tłuszczu. 

Mleko można podawać ręcznie do miseczek jak również za pomocą instalacji PUMPandGROW zaprojektowaną specjalnie pod Państwa fermę.

Podawanie mleka Danmilk sprawia że najmniejsze prosięta szybciej przybierają na wadze, co sprawia że proces odsadzenia przebiega płynniej i generuje mniejsze koszty karmienia.

Przy ukladaniu dawek dla mlodych zwierrzat stosujemy specjalistyczne surowce o wysokiej strawnosci skladnikow zapewniaajace bezpieczny odchow i uzyskanie maksymalnych wynikow produkcyjnych

W naszej ofercie posiadamy również surowce do samodzielnej produkcji mieszanek:

EP 100- Produkt oparty na bazie fermentowanej śruty rzepakowej zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego, kwas mlekowy oraz dodatki enzymów. Znacząco obniża problemy związane z działaniem patogenów z grupy Salmonella, Coli oraz Lawsonia

EP 200- Produkt oparty na bazie fermentowanej śruty sojowej oraz białka ziemniaczanego zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego, kwas mlekowy oraz dodatek enzymów. Znacząco obniża poziom substancji anty żywieniowych wraz z inhibitorami trypsyny.

Exal- dodatek do pasz na bazie sepiolitu, ma działanie osuszające.

HP 300- mączka sojowa o bardzo wysokiej zawartości i strawności białka stosowana przy produkcji pasz dla prosiąt od pierwszego tygodnia życia

Mączka rybna charakteryzuje się dużą zawartością białka o wysokiej jakości i strawności z uwagi na bogaty skład aminokwasów egzogennych niezbędnych w żywieniu trzody chlewnej. Dodatkowo wspiera szybkie tempo wzrostu oraz pozytywnie wpływa na pobranie paszy

MHP- połączenie mączki rybnej oraz mączki sojowej. Idealne uzupełnienie paszy w białko łatwo strawne i przyswajalne.

Preparaty mlekozastępcze stanowią uzupełnienie mieszanek typu Prestarter i Starter w laktozę, mają działanie prozdrowotne, zmniejszają śmiertelność miotu,

Energy Box- wysoko strawny preparat tłuszczowo- białkowy  jest źródłem łatwo przyswajalnego białka i energii. 

ProBlend Gold- koncentrat zawierający laktozę, jak również wysokostrawne białko zapewnia prosiętom lepszy start.

Tuczniki

 

W naszej ofercie  dla tuczników posiadamy:

  • Linia Max produkowana w Niemczech i w Polsce
  • Linia produktów firmy Primary Diets
  • Linia koncentratów dla tuczników

Nasze produkty bilansowane są tak, aby zapewnić odpowiedni poziom składników pokarmowych w mieszance.

Dobierając produkt mamy na uwadze szereg oczekiwań, rozumiemy potrzeby pokarmowe, które są warunkowane nie tylko rasą zwierząt, ale też masą ciała czy stanem fizjologicznym.

Różnorodna oferta pozwala nam znaleźć rozwiązanie dla każdej fermy.

Oferujemy również paszę pełno porcjową dopasowaną specjalnie do Państwa fermy.

Dobierając odpowiednie surowce znajdujące się w naszej ofercie, komponujemy receptury pozwalające uzyskać maksymalne przyrosty i mięsność.